اعتبار پروانه‌ها و مجوزهای آب زیرزمینی تا پایان اردیبهشت 1399 تمدید شد


به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان کاوشگران آب و پایشگران هوا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، محمد حاج رسولی ها گفت: در راستای کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم کاهش مراجعات ارباب رجوع به شرکت‌های آب منطقه‌ای و ادارات تابعه طی دو ماه آینده مجوزهای کف‌شکنی، جابجایی، لایروبی و ... چاه و ادامه پیشکار قنات که تاریخ اعتبار آن‌ها تا پایان اسفند ماه سال جاری بوده و در زمان اعتبار مجوز اجرا نشده‌اند بدون طی تشریفات تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹ تمدید اعتبار می‌شوند.

 وی با بیان اینکه پروانه‌های بهره‌برداری صادره که تاریخ اعتبار آن‌ها تا پایان سال جاری است کماکان تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹ معتبر است، افزود: متقاضیان تمدید پروانه صلاحیت حفاری که اعتبار پروانه آن‌ها تا پایان سال جاری بوده و تقاضای تمدید نموده‌اند تا زمان انجام تشریفات قانونی در صورت عدم تخلف تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹ مجاز به ادامه فعالیت هستند.
حاج رسولی ها تاکید کرد: دستور داده شده که سایر موارد و تقاضاها با اسکن و بارگذاری پرونده های مربوطه و تدقیق اطلاعات مربوطه در سامانه ساماب به‌ صورت غیرحضوری و با نهایت کاهش زمان رسیدگی و از طریق سامانه مذکور محل اقدام و پاسخ دهی مناسب قرار گیرند.


whatsapp

whatsapp-web

Email

Facebook

Twitter